HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

Mahmut Esat POLAT

1989 yılında İstanbul Üsküdar' da doğan Mahmut Esat POLAT ilkokul, ortaokul ve lise eğitimini İstanbul' da tamamladıktan sonra 2006 yılında GAZİ ÜNİVERSİTESİ Mimarlık fakültesine kaydını yaptırmıştır. Öğrencilik yıllarında mesleğe giriş yapan Mahmut Esat POLAT 2008 yılında İstanbul içi çalışmaları gereği Ankara' daki eğitim hayatını istanbula taşımış ve DOĞUŞ ÜNİVERSİTESİ mimarlık fakültesine devam etmiştir. 2012 yılında mezun olması ile birlikte 2014 yılına kadar çeşitli firmalarda görev almış sonrasında aile şirketinin başına geçerek ticari çalışmalarını burada devam ettirmiştir. Ekibi ile birlikte çeşitli projelere imza atan genç mimar çalışmalarını İstanbul merkezli ofisinde, akademik kariyerini ise YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ' nde sürdürmektedir.

 

ARMİS HAKKINDA ; 1999 yılında temelleri atılan firmamız, 2014 yılına gelindiğine ikinci kuşak yöneticimiz Mimar Mahmut Esat POLAT ile birlikte yenilikçi bir anlayışla yoluna devam etmektedir. Yurt içi ve yurt dışında yapı kontrol hizmetleri, konsept proje, mimarlık, iç mimarlık,danışmalık, inşaat ve uygulamaya kadar geniş bir hizmet yelpazesi olan firmamız; çok uluslu yapısı ve farklılık yaratmayı hedefleyen genç kadrosuyla kısa sürede birçok ülkede başarılı projelere imza atmıştır. İşlevsellik ve estetik değerleri göz önünde bulundurarak mekanlar tasarlarken, ‘önce insan’ felsefemizden ödün vermiyoruz.Birinci kuşak kurucumuz Cihangir Polat’ın bıraktığı iş ahlakıyla siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz. 

Bizim için değerli olan bu yolda kullanıcı odaklı, dinamik, modern ve yaşayan yapılar oluşturmak vizyonumuzdur.

Türkiye menşeli uluslararası iş gücüne sahip bir firma olarak ülkemizi ve milli değerlerimizi çizgilerimizle dünyaya anlatabilmek, sizin mekanlarınız için hayal ettiklerinizi, kendi tecrübelerimizle sentezleyerek hayata geçirmek misyonumuzdur.