HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

ARMİS MİMARLIK

Mimarinin birçok dalında hizmet veren firmamız, her projeyi kendine özgü şartları ile değerlendirerek; yenilikçi, etkileyici, estetik, analitik, kalıcı, sürdürülebilir, fonksiyonel özellikleri birlikte kullanarak çağın gereksinimlerine göre teknolojik ve akılcı fikirler ile çağdaş hayatın ihtiyaçlarını karşılayabilecek mekânsal çözümler üretmeyi ve tasarlamayı amaçlamaktadır.

Armis Mimarlık yurt içi ve yurt dışında; konsept proje, mimarlık, iç mekan tasarımı, stand tasarımı, proje yönetimi ve danışmalık,  inşaat ve uygulamaya kadar geniş bir hizmet yelpazesi olan firmamız; farklılık yaratmayı hedefleyen genç kadrosuyla kısa sürede birçok başarılı projeye imza atmıştır. İşlevsellik ve estetik değerleri göz önünde bulundurarak tasarımda insan faktörünün en önemli veri olarak ele alınması firmamızın tasarım anlamındaki felsefesidir.

Başarılı ve nitelikli üretim sürecinin, işveren ile tasarımcı arasındaki diyalog ile mümkün olduğuna inanarak, kullanıcılara hayallerindeki işlevsel ve özgün mekânlara ulaşabilme konforunu sağlamaktayız.

HİZMETLERİMİZ

Image

Mimari ve İç Mimari Konsept Tasarımı

Image

Proje Yönetimi ve Danışmanlık

Image

Mimari Projeler

Image

İhale Hizmetleri

Image

Uygulama Kontrolörlüğü ve Uygulama Yönetimi

Image

Mekanik-Elektrik, İnşaat Mühendisliği, Peyzaj Gibi Farklı Disiplinlerin Proje ve Uygulamasının Sağlanması ve Koordinasyonu

Image

İç Mimari Uygulama Hizmetleri

Image

Anahtar Teslim Projeler

Image

İnşaat